درآمدمیلیونی حلال وآسان وسریع

تاریخ: یکشنبه 05 آذر 1391 ساعت: 00:49 بازدید: 563 نویسنده: نادر

                                                      

آموزش ثبت نام در سایت Myfreeshares

یکی از بهترین سایت های درآمدزا را معرفی کنم که می توانید در این سایت درآمدی تا ابد داشته باشید. واقعا سایت خوبیه و درآمد اون بر اساس بازار بورس هستشما با عضویت در سایت زیر دارای یک سهم شراکت می شوید و در هر سودی که سایت به دست می آورد، شریک می شوید .مینیموم پی اوت فقط ۱۰ دلار و پرداخت در عرض ۲۴ ساعت.

راههای کسب درآمد:

با کلیک بر روی لینکهای موجود در سایت ۰۱. سهم(یک صدم) وبا عضویت در سایتهای معرفی شده این سایت ۱ سهم بعلاوه ۰۵. سهم و همچنین با معرفی دیگران به میزان یک واحد سهم خود را افزایش دهید  . لازم بذکر است شما می‌توانید بطور نامحدود سهام خود را افزایش دهید .فراموش نکنید که درآمد شما در این سایت عمری است.

ادامه مطلب را حتما بخوانید...


سایت-سهام-رایگان-با-درآمد-بالا سایت-سهام-رایگان-با-درآمد-بالا سایت-سهام-رایگان-با-درآمد-بالا سایت-سهام-رایگان-با-درآمد-بالا سایت-سهام-رایگان-با-درآمد-بالا امتیاز : 217 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 04 آذر 1391 ساعت: 01:24 بازدید: 198 نویسنده: نادر

   سایت تبلیغاتی و کسب درآمد WAZZUB

 

بدون نیاز به هیچگونه هزینه یا سرمایه در هیج زمان ! نه الان و

نه درآینده

(به گفته خود سایت)

این فقط یک روش و پدیده جدید است که از شیوه تقسیم سود در بین

کاربران سایت استفاده میکند .

کمی وقت بگذارید و با حوصله ادامه مطلب را مطالعه کنید.


بهترین-سایتهای-کسب-درآمد-اینترنتی-حلال-وآسان بهترین-سایتهای-کسب-درآمد-اینترنتی-حلال-وآسان بهترین-سایتهای-کسب-درآمد-اینترنتی-حلال-وآسان بهترین-سایتهای-کسب-درآمد-اینترنتی-حلال-وآسان بهترین-سایتهای-کسب-درآمد-اینترنتی-حلال-وآسان امتیاز : 130 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 08 آذر 1391 ساعت: 13:13 بازدید: 658 نویسنده: نادر

سلام

امروز با معرفی یک سایت خوب دیگه در خدمتتونم.

سایت کلیکسیا یک سایت از نوع سارفینگ هست. شما بعد از ثبت نام میتونید به مشاهده تبلیغات موجود در این سایت بپردازید و در ازای هر کلیک مبلغی رو دریافت کنید. زمانی که درآمد شما به حداقل لازم رسید (در اینجا 1 دلار) میتونید درخواست دریافت پول را انجام بدید.

لطفا به ادامه مطلب برید...

 


آموزش-سایت-کسب-درآمد-کلیکسیا-clicksia آموزش-سایت-کسب-درآمد-کلیکسیا-clicksia آموزش-سایت-کسب-درآمد-کلیکسیا-clicksia آموزش-سایت-کسب-درآمد-کلیکسیا-clicksia آموزش-سایت-کسب-درآمد-کلیکسیا-clicksia امتیاز : 320 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 03 مرداد 1391 ساعت: 17:42 بازدید: 288 نویسنده: نادر

با توجه به وقت گیر بودن سایت های كلیكی و سورف، هم اكنون چهار سایت عالی را معرفی می كنم تا با كمترین وقت و تنها با نصب برنامه ای سبك و ایمن از آن لاین بودن خود كسب امتیاز كرده و به دلار تبدیلش كند.


اگر هر روز چند ساعت به اینترنت وصل هستید شدیدا توصیه میكنم عضو این سایتها شوید و از هیچ، پول كسب كنید!!!
برای ورود به این سایت باید از چیزشکن وv-p-nاستفاده کنید پس از ثبتنام دیگه نیازی به این ابزار یعنی چیزشکن نداریم.نحوه كار این سایت ها به اینگونه است كه شما پس از نصب تولبار، به طور آن لاین تبلیغات برای شما نشان داده می شود بدون اینكه نیاز به كلیك كردن یا اقدام دیگری باشد.
البته به این نكته هم توجه كنید كه اگر زیرمجموعه نداشته باشید رسیدن به حداقل مبلغ پرداخت زمانبر خواهد بود پس بعد از عضویت در این سایتها، به دوستان آن لاین خود پیشنهاد دهید و سریعتر به حداقل پرداخت برسید.

توجه:اگر حساب پی پال یا پی زا ندارید نگران نباشید.وقتی موجودی حساب شما به حداقل مبلغ برداشت رسید دلارهای اینترنتی شما را به قیمت روز دلار می خرم.(با انتقال به حساب پی پال یا لیبرتی من)

و یا از طریق صرافی های معتبر اینترنتی در داخل کشور ارز خود را به تومان تبدیل کنید( تعدادی از این صرافی ها را در سایتم معرفی کردم)
پیشنهاد ویژه ما:سایت محبوب و صاحب نام 20DILLAR2SURF

حداقل پرداخت 20 دلار

10 درصد پورسانت زیرمجموعه+امتیاز بالا و پول برای هر مرحله عضوگیری
نمایش تبلیغات در پایین دسكتاپ + كلیك+ای میل+بازی

توضیحات كامل در این صفحه: كلیك كنید

مدرك پرداخت پول:كلیك كنید

برای عضویت روی بنر زیر كلیك كنید:

make cash


 

پیشنهاد دوم ما:


سایت منحصر به فرد MYBROWSERCASH


با نصب برنامه سبك این سایت، بدون نیاز به ورود به این سایت، تبلیغات به صورت پاپ آپ در سایتها نمایش داده می شود.
 علاوه بر این می توانید برنامه را اجرا كنید تا هرچند دقیقه یك بار تبلیغات به نمایش گذاشته می شود و با كلیك بر روی آن به صفحه سایت رفته و پس از حداكثر 4 ثانیه و 1 كلیك روی صفحه سایت پول به حساب شما واریز می شود. این سایت امكانات دیگری برای كسب پول دارد.
حداقل برداشت: 20 دلار

پورسانت بالا از زیر مجموعه ها+معادل عالی دلار در ازای آن لاین بودن

(با 5 زیرمجموعه فعال در كمتر از دو ماه به 20 دلار می رسید)


علاوه بر این می توانید آفرهای پیشنهادی را برای كسب درآمد انجام دهید.


برای عضویت روی آدرس زیر كلیك كنید:پیشنهاد سوم ما:

تولبار تبلیغاتی TOPLINE

حداقل پرداخت 10 دلار با پی بال
هر 1000 امتیاز= 75 سنت
درآمد اضافه با زیرمجموعه گیری بدون محدودیت تعداد

تبلیغات را در  سایت هایی می بینید به نمایش می گذارد!
بدون نیاز به كلیك و كمترین مزاحمتی برای شما

نمونه مدرك پرداختی:كلیك كنید

"TOPLINE هنوز توی ایران معرفی نشده و اینجا اولین سایت ایرانی می باشد كه این شیوه بسیار ساده كسب درآمد را معرفی می كند.شما می توانید اولین نفرها برای معرفی و عضوگیری باشید"

برای عضویت روی بنر كلیك كنید:


 توجه داشته باشید كه اكانت شما در تولبار مرورگرتان log in باشد در غیر این صورت  امتیاز شما محسوب نشود.
 برای اطمینان از اعتبار این سایت،تصویر و بیوگرافی مدیران آن در قسمت مربوطه سایت وجود دارد.


کسب-درآمد-با-آنلاین-بودن-ونمایش-تبلیغات-در-مانیتور کسب-درآمد-با-آنلاین-بودن-ونمایش-تبلیغات-در-مانیتور کسب-درآمد-با-آنلاین-بودن-ونمایش-تبلیغات-در-مانیتور کسب-درآمد-با-آنلاین-بودن-ونمایش-تبلیغات-در-مانیتور کسب-درآمد-با-آنلاین-بودن-ونمایش-تبلیغات-در-مانیتور امتیاز : 246 دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 08 آذر 1391 ساعت: 12:27 بازدید: 577 نویسنده: نادر

Logo

نکته بسیار مهم : دوستان من اگر نمی خواید در این سایت فعالیتی کنید و یا اگر میخواهید برای 1 روز یا نهایتاً یک هفته فعالیت کنید و بعد از آن تبدیل به یک کاربر غیر فعال شوید ثبت نام نکنید! به دلیل این که میزان جا محدود هست و با این کار شما حق دیگر هم وطنان خود را که میتوانستند بهتر از شما فعالیت کنند و درآمد زیادی کسب کنند را زیر پا گذاشتید .این سایت برای سرگرمی نیست ! برای کسب درآمد است ! پس لطفاً برای سرگرمی یا کنجکاوی عضو سایت نشوید!

 


آموزش-تصویری-ثبت-نام-در-سایت-کلیکی-نئوباکس آموزش-تصویری-ثبت-نام-در-سایت-کلیکی-نئوباکس آموزش-تصویری-ثبت-نام-در-سایت-کلیکی-نئوباکس آموزش-تصویری-ثبت-نام-در-سایت-کلیکی-نئوباکس آموزش-تصویری-ثبت-نام-در-سایت-کلیکی-نئوباکس امتیاز : 224 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 10 آذر 1391 ساعت: 17:42 بازدید: 473 نویسنده: نادر
آموزش-کامل-و-تصویری-باز-کردن-حساب-پیزا-(-آلرت-پی-) آموزش-کامل-و-تصویری-باز-کردن-حساب-پیزا-(-آلرت-پی-) آموزش-کامل-و-تصویری-باز-کردن-حساب-پیزا-(-آلرت-پی-) آموزش-کامل-و-تصویری-باز-کردن-حساب-پیزا-(-آلرت-پی-) آموزش-کامل-و-تصویری-باز-کردن-حساب-پیزا-(-آلرت-پی-) امتیاز : 178 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب

1|2|