درآمدمیلیونی حلال وآسان وسریع- سایت سهام رایگان با درآمد بالا

تاریخ: یکشنبه 05 آذر 1391 ساعت: 00:49 بازدید: 563 نویسنده: نادر

                                                      

آموزش ثبت نام در سایت Myfreeshares

یکی از بهترین سایت های درآمدزا را معرفی کنم که می توانید در این سایت درآمدی تا ابد داشته باشید. واقعا سایت خوبیه و درآمد اون بر اساس بازار بورس هستشما با عضویت در سایت زیر دارای یک سهم شراکت می شوید و در هر سودی که سایت به دست می آورد، شریک می شوید .مینیموم پی اوت فقط ۱۰ دلار و پرداخت در عرض ۲۴ ساعت.

راههای کسب درآمد:

با کلیک بر روی لینکهای موجود در سایت ۰۱. سهم(یک صدم) وبا عضویت در سایتهای معرفی شده این سایت ۱ سهم بعلاوه ۰۵. سهم و همچنین با معرفی دیگران به میزان یک واحد سهم خود را افزایش دهید  . لازم بذکر است شما می‌توانید بطور نامحدود سهام خود را افزایش دهید .فراموش نکنید که درآمد شما در این سایت عمری است.

ادامه مطلب را حتما بخوانید...


 کلیک بر روی لینکهای موجود در سایت ۰۱. سهم(یک صدم) وبا عضویت در سایتهای معرفی شده این سایت ۱ سهم بعلاوه ۰۵. سهم و همچنین با معرفی دیگران به میزان یک واحد سهم خود را افزایش دهید  . لازم بذکر است شما می‌توانید بطور نامحدود سهام خود را افزایش دهید .فراموش نکنید که درآمد شما در این سایت عمری است.

شما بعد از  ثبت نام در این سایت در واقع یک سهام دار محسوب می شوید و روزانه به سهام شما سود تعلق می گیرد . البته شما برای عضویت دراین سایت هیچ پولی نمی دهید پس هیچ ضرری هم نمی کنید. چیزی که درباره این شرکت خیلی جالب هست این است که شما این پول را همیشه دریافت می کنید. اگر شما در این سایت خوب فعالیت کنید می توانید به پول خوبی برسید. روش کسب درآمد در این سایت بر اساس سهم اعضا می باشد یعنی هر کس به تعداد سهام خود در این سایت کسب درآمد می کند . پس هر چه سهام شما بیشتر درآمدتان بیشتر است.

 اگر تا الان موضوع را درست متوجه نشدید بگذارید یک مثال برایتان بزنم فرض کنید من در یک سایت ۵سهام دارم . کل سهام های اعضا هم بطور مثال ۳۰۰۰ تا است حال اگر سایت myfreeshares از راه تبلیغات - جذب اسپانسر و ... در یک روز ۲۰۰  دلار سود کرده باشد آن 200 دلاررا تقسیم بر ۳۰۰۰ سایت کنید همان قدر پول برایتان واریز می کنند .  راههای افزایش سهم در سایت myfreeshares :

 1- شما با ثبت نام در سایت ۱سهم به عنوان جایزه دریافت می کنید .

2- اگر شما از طریق لینکی که خود سایت به شما میدهد دیگران را در این سایت عضو کنید سایت ۱ سهم به عنوان جایزه به شما می دهد .

3- پس از رفتن به سایت و وارد شدن به قسمت خودتان با کلیک روی لینک share per click می توانید به سهام خود بیفزایید . به این صورت که  بعد از کلیک روی لینک مذکور لیستی از سایتهای اسپانسر شرکت myfreeshares می آید که شما با کلیک کردن بر روی لینکهای سایتهای اسپانسر بر سهام خود می افزایید .

بفرستید تا پس از بررسی صحت عضویت تان یک سهم به سهامتان افزوده شود .

 البته آدرس این ایمیل در همین قسمت در ابتدای صفحه نوشته شده است. فقط دقت کنید که شما برای افزایش دادن سهمتان نمی توانید از یک کامپیوتر بیشتر از یکبار ثبت نام کنید چون سایت myfreeshares اکانت شما را بخاطر تخلف پاک می کند به این صورت که این سایت هنگام ثبت نام مشخصات کامپیوترتان را مانند ip ، head browser ، نام و شماره سریال کامپیوترتان را ثبت می کند و شما هیچ راه فراری ندارید . پس پیشنهاد می کنم فکر ثبت نام کردن های کذایی از طریق کافی نت ها را از سرتان بیرون کنید چون ممکن است کسی قبل از شما از طریق آن کامپیوترها ثبت نام کرده باشد و مشخصات آن کامپیوتر توسط  myfreeshares ثبت شده باشد و شما با اینکار اکانت خود را از دست بدهید.

 پس وقت را از دست ندهید و با یک ثبت نام کوچولو هر روز شاهد اضافه شدن پول به اکانت خود بشوید و هر موقع به 10 دلار رسید آن را درخواست کنید تا سایت myfreeshares در کمتر از یک هفته آن را به حساب اینترنتی شما (لیبرتی رزرو-الرت پی و... ) واریز کند .

در سایت myfreeshare گزینه Request payout قرار گرفته که وقتی درآمد شما به 10 دلار رسید با تغییر نوع صورت حساب به ایگولد و کلیک روی Request payout چند روزه تا حداکثر یک هفته ای درآمد شما به ایگولد ریخته می شود. پایین همین قسمت هم یک جدول وجود دارد که سود کسب شده توسط شما را تا چند روز قبل نشان می دهد. در تاریخ درخواست ، سود روزانه من بین 8 تا 9 سنت بود اما امروز که 10 روزی از تاریخ درخواست گذشته تعداد سهام خودم را  افزایش دادم و در حال حاضر بیشتر از 10 سنت سود روزانه می گیرم.

هر چی تعداد سهام بیشتر باشد ، سود روزانه بیشتر می شود ، در نتیجه مدت زمان انتظار برای رسیدن به حداقل کمتر می شود ، به همین خاطر تا می توانید باید به سهام خودتان اضافه کنید. سود یک سهم تقریبا 0.0003 دلاره که اگر به همین سهم بخواهید اکتفا کنید در مدت 100 سال به حداقل پرداخت می رسید . چند راه برای افزایش سهام وجود دارد. اولین راه به دست آوردن زیرمجموعه است ، به ازای هر فردی که از طریق شما ثبت نام کند یک سهم به عنوان جایزه می گیرید ، بدی این سایت هم اینجاست که فقط همین یک سهم را می دهد و دیگر از فعالیت زیرمجموعه ها درصدی پرداخت نمی کند. اما راه بهتر برای افزایش تعداد سهام ، فعالیت توی قسمت Activity center هست. این قسمت شامل 3 بخش :

SHARES PER CLICK:
Get ۰.۰۱ shares per every link you visit

این بخش شامل تعدادی لینک هست که هر 24 ساعت می توانید روی این لینک ها کلیک کنید و به ازای هر لینک ۰.۰۱ یک صدم سهم دریافت کنید البته اوایل ارزش هر لینک ۰.۰۵ پنج صدم سهم بود که خیلی عالی بود اما به هر حال این قسمت بین ۱۰ تا ۴۰ لینک دارد که شما می توانید هم زمان تعداد زیادی لینک را باز کنید و در زمان صرفه جویی کنید ، همین طور می توانید صفحه ها را بدون اینکه کامل لود بشوند ببندید ، فقط باید آدرس صفحه از myfreeshares به آدرس سایتی که تبلیغ شده ، تغییر پیدا کند و نیازی به لود شدن کامل صفحه برای گرفتن ۰.۰۱ سهم نیست. نکته دیگر اینکه شما می توانید در تنظیمات ویندوز ، نمایش تصویر و عکس را غیرفعال کنید تا سرعت شما بیشتر بشود.

SHARES PER FREE SIGN UP:
Get ۱ shares + $0.05 per FREE SIGN UP!!!
Just send: - proof of signing up (welcome e-mail you received from the service you joined)
PLEASE DO NOT SEND US ATTACHMENTS AS WE WILL NOT OPEN THEM!!- Your Myfreeshares username to
activity@myfreeshares.com

این بخش هم یکی از بخشهای مورد علاقه من است ، برای اینکه بابت هر ثبت نام ۱ سهم و 5 سنت پرداخت می شود. تا موقع درخواست من 83 ثبت نام انجام دادم که 166 سهم و 415 سنت ، بیشتر از 4 دلار بابت این ثبت نامها گرفتم ، بعد از درخواست هم تا امروز چند ثبت نام دیگرانجام دادم. هر روز یک نگاهی هم به این قسمت بندازید ، برای اینکه چند روز به چند روز سایتهای جدیدی برای ثبت نام توی این قسمت قرار داده می شوند که می توانید هم سهم و هم پول خوبی به دست بیاورید.

 

اما در مورد ثبت نامهای این قسمت باید بگویم  معرکه است ، البته من ثبت نام های تکراری توی این سایت انجام ندادم ، یعنی از طریق Myfreeshares دوبار توی یک سایت ثبت نام نکردم اما توی سایتهایی که قبلا از طریق سایت های دیگرثبت نام کرده بودم مجددا از طریق Myfreeshares هم ثبت نام کردم و بدون هیچ مشکلی سهم و پول ثبت نام را گرفتم ، برای همین می گویم معرکه است. توی این سایت هیچ

اجباری برای ثبت نام توی سایتهای دیگر با ایمیلی که اینجا ثبت نام کردید نیست ، برای همین با هر ایمیل دیگری می توانید ثبت نام کنید ، حتی اگر ثبت نام تکراری باشد.

اما اگر توی سایتی که قبلا عضو بودید خواستید ثبت نام کنید اول به شاخه Cookies ویندوز برید و فایل مربوط به آن سایت را حذف کنید ، بعد ثبت نام کنید و مجددا فایل ایجاد شده توی Cookies را پاک کنید ، در صورتی که توی آن سایت فعالیت دارید ، به هیچ وجه توی همین Connect که ثبت نام تکراری کردید ، ایمیلی چک نکنید. این هم کلکی که من می زنم و تا حالا مشکلی نه برای گرفتن سهم و نه برای سایتهایی که فعالیت دارم ، پیش نیامده است. حتی جالب تر اینکه توی بعضی سایتها چند بار ثبت نام کردم ، برای اینکه توی سایتهایی مثل Clixies و cash4action هم همین کار را می کنم ، این دو سایت هم اجباری روی آدرس ایمیل ندارند.این سایتها هم از مطمئن ترین سایتها هستند

وقتی توی سایت مورد نظر از طریق myfreeshares ثبت نام کردید ، آخرین ایمیلی که دریافت می کنید و حاوی نام کاربری و پسورد شماست و به ایمیل خوش آمدگویی معروف است را باید برایmyfreeshares به آدرس activity@myfreeshares.com بفرستید. من معمولا Subject رو New Signup می نویسم

و اگر چند ثبت نام توی یک روز انجام بدهم با شماره 1 و 2 و 3 و... مشخص می کنم. اما همان

طور که خودش گفته است نباید فایل را به ایمیل ATTACH کنید. یک ایمیل جدید باز کنید ، اگر از Outlook استفاده کنید که خیلی بهتر است.

 

درس و موضوع را بنویسید ، بعد متن ایمیل خوش آمدگویی را کپی کنید و توی این ایمیل جدید Paste کنید ، خطی که شامل پسورد شما می شود را کامل حذف کنید و در آخر ایمیل هم نام کاربری خودتان توی myfreeshares را بنویسید ، مثلا :

My Myfreeshares username: -------

SHARES PER PURCHASE:
Earn 10 - 1000 shares per purchase

این بخش مربوط به افرادی می شود که مبلغی پول توی حساب ایگولد دارند و مایل به سرمایه گذاری هستند... ثبت نامهای این قسمت مربوط به سایت هایی می شود که برای ثبت نام و یا برای ارتقاء عضویت باید مبلغی پرداخت کرد ، بابت هر ثبت نام این قسمت بین 10 تا 1000 سهم در نظر گرفته شده است.

 

نکته آخر اینکه اگر می خواهید وقت خودتان را هدر ندهید ، حتما توی سایت myfreeshares ثبت نام کنید ، اگه تعداد سهام شما زیاد باشد دیگر نیازی به فعالیت ندارید و هر روز سود سهام خودتان را دریافت  می کنید ، اما در اوایل کار باید کمی وقت برای افزایش سهام خودتان بگذارید ، اگر وضع مالی الرت پی یا لیبرتی رزروتان خوب است ، یک ثبت نام 1000 سهمی می توانید انجام بدهید و بدون هیچ فعالیتی روزانه حدود 30 سنت

کمیسیون بگیرید.          

نکته جدید : سعی کنید صبح ها بر روی لینک های قسمت SHARES PER CLICK کلیک کنید و نگاهی هم به ثبت نامهای قسمتSHARES PER FREE SIGN UP کنید و در صورتی که به آخر لیست این قسمت سایت هایی اضافه شده بود توی آن سایت ها ثبت نام کنید. حتما بعد از ظهر یا شب مجددا به قسمت SHARES PER FREE SIGN UP یک سری بزنید و در صورتی که سایتی برای ثبت نام اضافه شده بود ، علاوه بر ثبت نام توی آن سایت ، مجددا می توانید روی لینک های قسمت SHARES PER CLICK هم کلیک کنید یعنی به جای هر24 ساعت ، می توانید در یک روز دوبار از این قسمت به سهام خودتان اضافه کنید ، برای اطمینان بیشتر که 0.01 سهم بابت هر کلیک اضافه می شود یا نه ، می توانید بعد از یکی دو کلیک به قسمت وضعیت حساب خودتان بروید و در صورتی که مبلغ کلیک ها به حسابتان اضافه شده باشد ، روی بقیه لینک ها کلیک کنید ، در غیر این صورت کلیک نکنید. در ضمن وقتی توی یک روز دوبار (صبح و شب) روی لینک ها کلیک کردید و هر دو بار هم به سهام شما اضافه شد ، صبح روز بعد نیازی نیست که به این قسمت سر بزنید برای اینکه سهمی به شما داده نمی شود ، باید بعد از ظهر روی لینک ها کلیک کنید تا زمان 24 ساعته رعایت بشود، دوباره روز بعد فرقی نمی کند صبح کلیک کنید یا بعد از ظهر ، همین طور کارهای گفته شده را می توانید برای روزهای بعد تکرار کنید.این روش را که گفتم به این خاطر هست که من معمولا 7 تا 8 صبح و یکی دو ساعت بعد از ظهر یا حداکثر تا 7 و 8 شب با اینترنت کار می کنم و شب ها نت نمی آیم. شما زمان 24 ساعته را با ساعت هایی که خودتان با اینترنت کار می کنید تنظیم کنید.

برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.myfreeshares.com/index.php?ref=ndras

    width="468" height="60" border="0">

سایت-سهام-رایگان-با-درآمد-بالا سایت-سهام-رایگان-با-درآمد-بالا سایت-سهام-رایگان-با-درآمد-بالا سایت-سهام-رایگان-با-درآمد-بالا سایت-سهام-رایگان-با-درآمد-بالا امتیاز : 217 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |